top of page

Náš tým

Mgr. Denisa Stáncová

Managing Partner

stancova@careerpartner.cz

foto_oblicej_edited.jpg

Denisa je zapáleným HR profesionálem, věnuje se více jak 20 let lektorské činnosti a koučování, získávání talentů a talent managementu. Vystudovala andragogiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, je certifikovaným koučem, trenérem a lektorem.

 

Působila téměř 10 let ve vrcholových HR funkcích v předních korporátních organizacích. V r. 2005 založila personálně-vzdělávací spol. Career Partner, s.r.o.

Ing. Veronika Lencová, MBA

lencová_edited.jpg

Charismatická lektorka, profesionální koučka, spisovatelka, vymýšlí a realizuje on-line strategie na Linkedin. Školí procesní management, strategický management a change management. Její hlavním tématem je výkonnost z mnoha pohledů.


Vychází ze svých dlouholetých profesionálních zkušeností, pracovala jako finanční ředitelka a konsultantka pro SAP: A.Poettinger, ENGEL Strojírenská finanční ředitelka a konsultantka SAPU, BMD System haus Steyer. 

Ing. Martin Skalička

M-1_edited.jpg

Martin pracuje 15 let jako kouč, poradce, školitel a trenér. Pracuje se skupinami i jednotlivci, poslední dobou se intenzivně věnuje tématu talentů a jejich rozvoji ve firemním kontextu. Je certifikovaným koučem, absolvoval výcvik NLP Master, výcvik rodinných a firemních konstelací a řadu dalších.

 

Před kariérou kouče pracoval na manažerských a obchodních pozicích především v IT firmách.

Mgr. Jana Rambousková

Jana Rambousková_edited_edited.jpg

Vystudovala obor andragogika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Výchově a vzdělávání dospělých se intenzivně věnuje téměř dvacet let. Za svoje poslání a životní náplň totiž považuje budování vztahů a „práci" s lidmi – těmi nejbližšími počínaje a doposud neznámými konče.

 

Působila v několika významných českých vzdělávacích agenturách jako školitelka a projektová manažerka (např. Scio, Positive), zároveň se pohybovala v byznysovém prostředí. 

bottom of page